Kredyt na dowód nie tylko w parabanku

Kredyt na dowód nie tylko w parabanku

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w tradycyjnym banku nierzadko spotyka się z odmową. Co najgorsze Klient musiał poświecić sporo czasu by złożyć wniosek a następnie czekać na decyzję. Tradycyjne banki nawet przy bardzo niskim kredycie gotówkowym wymagają też dostarczenia stosów dokumentów poświadczających uzyskiwane dochody. Zupełnie inaczej jest gdy staramy się o kredyt gotówkowy w firmie pozabankowej.

W instytucjach zwanych parabanki udzielany jest kredyt na dowód, bez konieczności dostarczenia zaświadczeń o dochodach. W instytucjach parabankowych szansę na kredyt będą mieli więc również Ci, którzy pracują na umowę o dzieło czy umowę-zlecenie. Jak zaś powszechnie wiadomo w oczach tradycyjnych banków najwyżej ceniona jest umowa o pracę. W dzisiejszych czasach wyjątkowo trudno o nią. Jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce, działająca na rynku od kilkunastu lat oferuje pożyczka na dowód już od 300 zł bez żadnych zaświadczeń. Klient jednorazowo może wnioskować o pożyczkę do 3000 zł.

Nie są wymagane żadne dodatkowe zabezpieczenia. Błędem jest jednak twierdzenie, że kredyt na dowód oferują wyłącznie instytucje pozabankowe. O kredyt na dowód możemy się również starać w jednym z niemieckich banków działających na terenie naszego kraju. Jeśli chcemy uzyskać kredyt wyłącznie na dowód, bez zaświadczeń o zarobkach możemy wnioskować o maksymalnie 20 000 zł. Bank spłatę zobowiązania rozłoży nam na raty. Tak jak w przypadku największej firmy pożyczkowej działającej na terenie naszego kraju tak również przy ofercie kredytowej nie musimy spełniać dodatkowych obowiązków w postaci poręczycieli czy zabezpieczenia kredytu. Drugim bankiem oferującym pożyczkę na dowód jest bank umożliwiający uruchomienie linii kredytowej online. Tak jak w poprzednio opisanej ofercie można wnioskować o maksymalnie 20 000 zł. Imponujący jest czas podjęcia decyzji o przyznaniu kredytu. Pieniądze na naszym koncie mogą znaleźć się w zaledwie kilkanaście minut od momentu złożenia wniosku. Jak widać w segmencie szybkich pożyczek na dowód dominują nie tylko parabanki. Warto wpisać w google jakie są najlepsze.

Komentarze